EKSTRAKT DROŻDŻOWY JAKO BRĄZOWY BARWNIK W SŁODKICH APLIKACJACH

Ekstrakt z drożdży jest naturalnym rozwiązaniem zapewniającym zdrowsze produkty o wspaniałym smaku. To  składnik o ogromnej mocy który posiada właściwości redukcji cukru, odkrywa bogactwo i wydobywa smak, zapewnia smak umami (piąty smak) i daje uczucie pełności w ustach, poprzez poprawę ogólnego smaku przepisu.

Trendbook Spożywczy Kaczmarek – Komponenty 2022

Opracowaliśmy kolejny już trendbook, w którym dzielimy się naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi trendów dla przemysłu spożywczego na rok 2022. Bazowaliśmy zarówno na obserwacjach naszych klientów, dostawców i konsumentów, jak i tendencjach widocznych na globalnym rynku.

Firma Kaczmarek-Komponenty została wyłącznym dystrybutorem NOMICU® L-100

Innowacyjny preparat NOMICU® L-100 to autorska (PATENT-PENDING) formulacja kurkuminy do zastosowań w suplementach diety, w branży spożywczej oraz kosmetycznej. Produkt cechuje się ultra wysoką biodostępnością oraz dysperguje w wodzie. Firma Kaczmarek-Komponenty została wybrana przez producenta Nomi Biotech Corporation wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku.

Suplementy dla zdrowej chrząstki stawowej

Coraz częściej problemy zdrowotne dotyczą stawów. Wynika to głównie z rosnącej skali nadwagi oraz z braku zrównoważonego stylu życia. Zapobieganiu uszkodzeniom chrząstki stawowej, ale także ich leczeniu, sprzyja odpowiednia suplementacja. Istotna rolę odgrywa tu kolagen – odpowiedniego typu i w dobrych zestawieniach z innymi składnikami.

Suplementy diety

Substancje aktywne do suplementów diety, jakie Kaczmarek Komponenty ma w swojej ofercie, to składniki spożywcze i farmaceutyczne, które łączone z codziennym menu mogą wpływać korzystnie na funkcjonowanie organizmu. Same suplementy są przecież jakościowym dodatkiem diety, które wspierają różne procesy, aby móc zachować pełne zdrowie.
Na fali ogromnej popularności suplementów oraz chęci korzystania z ich dobroczynnego działania, Kaczmarek Komponenty oferuje różnego rodzaju substancje standaryzowane na substancje aktywne i suplementy diety. Nasi klienci mogą wybierać z szerokiej gamy różnorodnych półproduktów, w tym:

  • surowce owocowe, jak acerola, która zawiera ogromne pokłady witaminy C czy polifenole, które zawarte są w naturalnych jabłkach,
  • surowce warzywne, na przykład karotenoidy zawarte w marchwi albo cynaryna z karczochów,
  • surowce mięsne, jak kolagen typu II pochodzący z hydrolizowanych chrząstek kurczaka.

Suplementy diety, jakie oferujemy, to powszechnie znane ekstrakty roślinne najlepszej jakości, oleje roślinne, oleje w postaci proszku, probiotyki, aminokwasy i różnego rodzaju substancje pomocnicze, które wspierają proces wchłaniania korzystnych składników.
Kaczmarek Komponenty współpracuje z firmami, oferując gotowe składniki suplementów diety, ale również tworząc je na specjalne zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami przedsiębiorstw w branży spożywczej czy farmaceutycznej. Rodzaje suplementów diety, które mamy w swoim asortymencie są niezliczone. Jesteśmy w stanie podjąć się produkcji w ramach wykorzystania autorskich receptur. Dysponujemy profesjonalnym doradztwem w tym zakresie, wsparciem technologicznym oraz nowoczesną aparaturą i sprzętem, dzięki którym produkcja jest w pełni zgodna z wytycznymi i zachowuje najwyższą jakość finalnych surowców.

Dowiedz się więcej, jak działa Kaczmarek Komponenty, jakie suplementy diety oferuje, jak ponad 30-letnie doświadczenie na rynku wpływa na współczesną współpracę z liderami rynku i w jaki sposób pozwala na prężny rozwój firm.
Przeczytaj o najlepszych suplementach diety, które wspierają funkcjonowanie organizmu i dowiedz się, dlaczego suplementy są tak ważną częścią codziennej diety. Dzięki nam możesz oferować ostatecznym konsumentom samo zdrowie w najlepszym wydaniu. Pomożemy Ci odnieść sukces.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami do spraw obsługi klienta. Chętnie przedstawią Ci ofertę suplementów diety, jakie podlegają produkcji w Kaczmarek Komponenty. Przemysł farmaceutyczny już niedługo będzie bogatszy o kolejne propozycje w ramach prozdrowotnego jadłospisu z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania Twojej grupy docelowej.