Firma Kaczmarek-Komponenty jest dystrybutorem aromatów spożywczych dedykowanych potrzebom naszych Klientów. Aromaty w znacznej większości posiadają certyfikat Kosher oraz spełniają wymogi Halal. Jako firma gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne związane z procesem obsługi Klienta.

Początki działalności naszej firmy skierowane były na branżę spożywczą. Dlatego jest to najbardziej wyspecjalizowana i rozbudowana część naszego przedsiębiorstwa.

Aromaty spożywcze były od zawsze jednym z wiodących surowców w naszej ofercie. Przedstawicielstwo jednego z największych producentów aromatów na świecie, japońskiej firmy Takasago, pozwoliło nam uzyskać jedno z czołowych miejsc wśród dostawców na rynku polskim.

Pozyskanie kolejnych przedstawicielstw takich firm jak: Leiber czy Juchem pozwoliły rozbudowywać ofertę o kolejne surowce jakich poszukiwali nasi klienci. M.in. barwniki spożywcze, ekstrakty drożdżowe, hydrolizaty białkowe, tłuszcze roślinne w proszku, itp. Dzięki temu możemy kompleksowo obsługiwać naszych odbiorców co z pewnością jest jednym z naszych najważniejszych atutów.


 

Dostarczamy następujące rozwiązania, produkty i surowce naturalne dla przemysłu spożywczego:

 

 

 

Wróc do poprzedniej strony