Trendbook Kosmetyczny Kaczmarek – Komponenty 2022

To już kolejny trendbook, w którym dzielimy się naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi trendów i nowości na rynku kosmetycznym. Opieramy je zarówno na zaobserwowanych tendencjach widocznych wśród konsumentów, jak i wiedzy, którą dzielą się z nami nasi dostawcy z całego świata. Mamy nadzieję, że zawarte w tym trendbooku informacje będą dla Państwa zarówno interesujące, jaki inspirujące.

Webinar: „Chemia gospodarcza i samochodowa”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar poświęcony najnowszym trendom zapachowym z zakresu chemii gospodarczej i samochodowej, w którym Maria Guć, nasz doradca handlowy – przedstawi aktualny stan technologiczno – olfaktoryczny w obszarze kompozycji zapachowych.

Greenth extract i efekt rozświetlonej skóry

Greenth extract pomaga w utrzymaniu zdrowej, naturalnie rozświetlonej skóry o zrównoważonym pH. Ekstrakt stymuluje odnowę i jednocześnie działa nawilżająco, nadając skórze naturalny blask. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ulotki ekstraktu.

Webinar: „Zapach emocji”

Przyjemne zapachy towarzyszą ludziom już od czasów antycznych i dzięki temu dziś przemysł perfumiarski wykorzystuje tysiące przeróżnych składników aromatycznych.

Doceńmy wszystkich, które przyczyniają się do tego, aby każdy zapach był wyjątkowym i niezwykłym doznaniem zmysłowym. Podobnie jak kompozytorzy tworzą melodie, perfumiarze łączą nuty zapachowe, które później nosimy na skórze.

Jakie zapachy kreują określone doznania?

Wrażenie poczucia świeżości odgrywa kluczową rolę w kwestii doboru kompozycji zapachowych dedykowanych chemii gospodarczej.

Jakie zapachy kreują określone doznania? Jak zmieniają się oczekiwania konsumentów? Zapraszamy do lektury artykułu Maria Guć

Nectaria Lithops – żywe kamienie

Nectaria Lithops to substancja aktywna pozyskiwana z komórek macierzystych sukulentów z rodzaju Lithops, znanych pod nazwą zwyczajową jako żywe kamienie.
Nektar komórkowy optymalizuje mikrośrodowisko skóry, zwiększając tym samym syntezę witaminy D.

Zielony zapach w produktach chemii gospodarczej

Wszechobecnie panujący trend naturalności zawładnął produktami dostępnymi na półkach sklepowych. Konsumenci są bardziej świadomi swoich zakupów. Ważne stają się obecne na opakowaniu deklaracje oraz certyfikaty. Klienci poszukujący ekologicznych rozwiązań coraz częściej są gotowi zapłacić za nie więcej. Liczy się to, aby produkty były przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne.

Surowce kosmetyczne

Kaczmarek Komponenty posiada w swojej ofercie rozmaite surowce dla przemysłu kosmetycznego. Jako producent surowców kosmetycznych oferujemy dokładnie wyselekcjonowane substancje, które wzbogacają finalny produkt naszych klientów. Ponad 30-letnie doświadczenie, ogromna wiedza naszych specjalistów oraz korzystanie z innowacyjnych linii produkcyjnych najnowocześniejszej technologii, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom tych najbardziej wymagających klientów. Jako dostawca surowców kosmetycznych nie tylko na rynek polski, ale również ten międzynarodowej proponujemy jakościową współpracę w ramach dostarczania surowców kosmetycznych, takich jak:

 • barwniki kosmetyczne
 • barwniki naturalne
 • naturalne ekstrakty do kosmetyków ekologicznych
 • ekstrakty roślinne
 • gfn
 • naturalne oleje
 • huwell
 • selco
 • rozjaśniacze do włosów
 • kompozycje zapachowe
 • surowce do maski
 • surowce kosmetyczne
 • surowce naturalne
 • surowce nawilżające
 • surowce przeciwzmarszczkowe
 • variati
 • wegańskie surowce kosmetyczne

Dzięki tak rozbudowanej ofercie, która zakłada innowacyjne surowce kosmetyczne, nasi klienci mogą tworzyć naturalne kosmetyki i produkty kosmetyczne wedle potrzeb własnych oraz zapotrzebowania finalnych klientów. Zawsze warto uwzględniać również obowiązujące na rynku trendy, dlatego sprzedaż surowców kosmetycznych przez Kaczmarek Komponenty zakłada także te o najbardziej docenianych dzisiaj właściwościach. Surowce aktywne oferowane są z tej standardowej produkcji, ale również na specjalne zamówienia klienta. Dzięki temu te najlepsze firmy kosmetyczne mogą wciąż się rozwijać, prześcigać konkurencję i proponować swoim klientom rynkowe nowości.

Chcesz wiedzieć więcej o surowcach kosmetycznych z oferty Kaczmarek Komponenty? Koniecznie przeczytaj nasze eksperckie wypowiedzi oraz przedstawienie tych najczęściej zamawianych surowców do produkcji jakościowych kosmetyków. Specjalnie dla naszych klientów publikujemy serię wartościowych treści. Dowiesz się z nich, jak do produkcji kosmetyków wykorzystuje się sukulenty, jakie surowce kosmetyczne sprawdzą się idealnie do codziennej pielęgnacji skóry zgodnie z japońskimi rytuałami czy jakie surowce przemysłu kosmetycznego są najlepsze do walki z łupieżem.

Szczegółowe informacje o oferowanych przez Kaczmarek Komponenty surowcach kosmetycznych zdobędziesz również od naszych ekspertów, którzy w dziale obsługi klienta i w dziale technologicznych czekają na pytania i chętnie doradzają firmom, z którymi nawiązujemy współpracę.
Pamiętaj, że jako producent kosmetyków możesz zamawiać u nas gotowe surowce kosmetyczne do uniwersalnej produkcji kosmetyków, ale możesz zamawiać również te wedle indywidualnych, autorskich receptur. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, fachowej wiedzy i nowoczesnej linii produkcyjnej, jesteśmy w stanie stworzyć surowce kosmetyczne, zachowując najwyższe standardy i najlepszą jakość, zawsze unikalne, o doskonałych właściwościach, które już niedługo staną się prawdziwym hitem na rynku kosmetycznym czy farmaceutycznym.

Z nami stworzysz najlepsze kosmetyki naturalne, bio, ekologiczne, wegańskie, w pełni bezpieczne dla skóry, produkowane w ramach zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska. Wykorzystasz też syntetyczne substancje kosmetyczne, ale zawsze zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa.

Jeśli masz już pomysł na innowacyjny kosmetyk, zgłoś się do nas. Kaczmarek Komponenty dostarczy do Twojej firmy niezbędne surowce kosmetyczne, a nasi eksperci doradzą, jakie konkretnie komponenty wybrać. Aromaty, naturalne barwniki, oleje czy ekstrakty roślinne, to tylko niektóre surowce kosmetyczne najlepszej jakości, jakie oferujemy. Poznaj naszą ofertę już teraz, skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. Wspólnie stworzymy plan współpracy zgodnie z Twoimi potrzebami produkcyjnymi.