Kwas hialuronowy

KWAS HIALURONOWY – PRAWDY I MITY

Kwas hialuronowy to niewątpliwie jeden z najczęściej używanych surowców kosmetycznych. Pomimo szerokiego zastosowania tego surowca często pojawiają się wątpliwości, jak prawidłowo nazywać ten surowiec. W tym artykule odpowiadamy na to dość często zadawane nam pytanie.

Trendbook Kosmetyczny Kaczmarek – Komponenty 2022

To już kolejny trendbook, w którym dzielimy się naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi trendów i nowości na rynku kosmetycznym. Opieramy je zarówno na zaobserwowanych tendencjach widocznych wśród konsumentów, jak i wiedzy, którą dzielą się z nami nasi dostawcy z całego świata. Mamy nadzieję, że zawarte w tym trendbooku informacje będą dla Państwa zarówno interesujące, jaki inspirujące.

Webinar: „Chemia gospodarcza i samochodowa”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar poświęcony najnowszym trendom zapachowym z zakresu chemii gospodarczej i samochodowej, w którym Maria Guć, nasz doradca handlowy – przedstawi aktualny stan technologiczno – olfaktoryczny w obszarze kompozycji zapachowych.

Greenth extract i efekt rozświetlonej skóry

Greenth extract pomaga w utrzymaniu zdrowej, naturalnie rozświetlonej skóry o zrównoważonym pH. Ekstrakt stymuluje odnowę i jednocześnie działa nawilżająco, nadając skórze naturalny blask. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ulotki ekstraktu.

Webinar: „Zapach emocji”

Przyjemne zapachy towarzyszą ludziom już od czasów antycznych i dzięki temu dziś przemysł perfumiarski wykorzystuje tysiące przeróżnych składników aromatycznych.

Doceńmy wszystkich, które przyczyniają się do tego, aby każdy zapach był wyjątkowym i niezwykłym doznaniem zmysłowym. Podobnie jak kompozytorzy tworzą melodie, perfumiarze łączą nuty zapachowe, które później nosimy na skórze.

Surowce kosmetyczne

Kaczmarek Komponenty posiada w swojej ofercie rozmaite surowce dla przemysłu kosmetycznego. Jako producent surowców kosmetycznych oferujemy dokładnie wyselekcjonowane substancje, które wzbogacają finalny produkt naszych klientów. Ponad 30-letnie doświadczenie, ogromna wiedza naszych specjalistów oraz korzystanie z innowacyjnych linii produkcyjnych najnowocześniejszej technologii, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom tych najbardziej wymagających klientów. Jako dostawca surowców kosmetycznych nie tylko na rynek polski, ale również ten międzynarodowej proponujemy jakościową współpracę w ramach dostarczania surowców kosmetycznych, takich jak:

 • barwniki kosmetyczne
 • barwniki naturalne
 • naturalne ekstrakty do kosmetyków ekologicznych
 • ekstrakty roślinne
 • gfn
 • naturalne oleje
 • huwell
 • selco
 • rozjaśniacze do włosów
 • kompozycje zapachowe
 • surowce do maski
 • surowce kosmetyczne
 • surowce naturalne
 • surowce nawilżające
 • surowce przeciwzmarszczkowe
 • variati
 • wegańskie surowce kosmetyczne

Dzięki tak rozbudowanej ofercie, która zakłada innowacyjne surowce kosmetyczne, nasi klienci mogą tworzyć naturalne kosmetyki i produkty kosmetyczne wedle potrzeb własnych oraz zapotrzebowania finalnych klientów. Zawsze warto uwzględniać również obowiązujące na rynku trendy, dlatego sprzedaż surowców kosmetycznych przez Kaczmarek Komponenty zakłada także te o najbardziej docenianych dzisiaj właściwościach. Surowce aktywne oferowane są z tej standardowej produkcji, ale również na specjalne zamówienia klienta. Dzięki temu te najlepsze firmy kosmetyczne mogą wciąż się rozwijać, prześcigać konkurencję i proponować swoim klientom rynkowe nowości.

Chcesz wiedzieć więcej o surowcach kosmetycznych z oferty Kaczmarek Komponenty? Koniecznie przeczytaj nasze eksperckie wypowiedzi oraz przedstawienie tych najczęściej zamawianych surowców do produkcji jakościowych kosmetyków. Specjalnie dla naszych klientów publikujemy serię wartościowych treści. Dowiesz się z nich, jak do produkcji kosmetyków wykorzystuje się sukulenty, jakie surowce kosmetyczne sprawdzą się idealnie do codziennej pielęgnacji skóry zgodnie z japońskimi rytuałami czy jakie surowce przemysłu kosmetycznego są najlepsze do walki z łupieżem.

Szczegółowe informacje o oferowanych przez Kaczmarek Komponenty surowcach kosmetycznych zdobędziesz również od naszych ekspertów, którzy w dziale obsługi klienta i w dziale technologicznych czekają na pytania i chętnie doradzają firmom, z którymi nawiązujemy współpracę.
Pamiętaj, że jako producent kosmetyków możesz zamawiać u nas gotowe surowce kosmetyczne do uniwersalnej produkcji kosmetyków, ale możesz zamawiać również te wedle indywidualnych, autorskich receptur. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, fachowej wiedzy i nowoczesnej linii produkcyjnej, jesteśmy w stanie stworzyć surowce kosmetyczne, zachowując najwyższe standardy i najlepszą jakość, zawsze unikalne, o doskonałych właściwościach, które już niedługo staną się prawdziwym hitem na rynku kosmetycznym czy farmaceutycznym.

Z nami stworzysz najlepsze kosmetyki naturalne, bio, ekologiczne, wegańskie, w pełni bezpieczne dla skóry, produkowane w ramach zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska. Wykorzystasz też syntetyczne substancje kosmetyczne, ale zawsze zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa.

Jeśli masz już pomysł na innowacyjny kosmetyk, zgłoś się do nas. Kaczmarek Komponenty dostarczy do Twojej firmy niezbędne surowce kosmetyczne, a nasi eksperci doradzą, jakie konkretnie komponenty wybrać. Aromaty, naturalne barwniki, oleje czy ekstrakty roślinne, to tylko niektóre surowce kosmetyczne najlepszej jakości, jakie oferujemy. Poznaj naszą ofertę już teraz, skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. Wspólnie stworzymy plan współpracy zgodnie z Twoimi potrzebami produkcyjnymi.