Kwas hialuronowy jako suplement diety

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, której podstawową właściwością jest wiązanie wody.  Jednak w pewnym wieku jego produkcja spada i systematycznie zmniejsza się wraz mijającymi latami.

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zachęcić do zapoznania się z nowym surowcem naturalnym w ofercie Kaczmarek-Komponenty, produktem naszego partnera handlowego- firmy Contipro.
Nutrihyl, bo o nim mowa to wysokiej jakości kwas hialuronowy otrzymywany w wyniku fermentacji niehomolitycznych szczepów drobnoustrojów Streptococcus equi.

Kwas hialuronowy jako surowiec naturalny stosuje się w suplementach diety dla osób starszych, sportowców, jak również zwierząt. Wykorzystywany jest w wielu dziedzinach, takich jak np.: ortopedia, okulistyka, ginekologia i oczywiście powszechnie stosowany w kosmetyce.

Jakie korzyści wynikają z zastosowania Kwasu hialuronowego dowiecie się Państwo z naszej ulotki (pobierz tutaj). Zapraszamy również do kontaktu w celu omówienia możliwości aplikacji z wykorzystaniem wiedzy produktowej naszych doradców handlowych.