Nasz zespół i wartości

W Kaczmarek-Komponenty szanujemy siebie wzajemnie, darzymy zaufaniem i kultywujemy rodzinny charakter naszych relacji. Dzięki stabilności zatrudnienia i bezpieczeństwu, które oferujemy, wielu pracowników firmy jest z nią związanych od ponad 20 lat. Każdy członek zespołu Kaczmarek-Komponenty jest ekspertem w swojej dziedzinie, zarówno dzięki zdobytemu doświadczeniu, jak i ciągłemu poszerzaniu wiedzy. Dzięki naszemu Zespołowi jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych Klientów i możemy im zapewnić jak najlepszą obsługę. Jako świadome przedsiębiorstwo wierzymy, że sukcesem warto się podzielić. Dlatego staramy się być odpowiedzialni społecznie i wspólnie angażować w działania charytatywne i na rzecz środowiska naturalnego.

Warunki pracy

Kaczmarek-Komponenty oferuje swoim pracownikom stabilne zatrudnienie w ramach umów o pracę, a także motywujący system wynagrodzeń adekwatny do kompetencji i zaangażowania. Nasz zespół wyposażamy w niezbędne do pracy narzędzia oraz dajemy możliwość działania w nowoczesnym środowisku systemowym. W oparciu o zaufanie i wzajemny szacunek oraz odpowiadając na potrzeby pracowników, wdrożyliśmy hybrydowy system pracy, który pozwala łączyć pracę w siedzibie firmy z pracą zdalną. W celu właściwego zadbania o przepływ informacji w firmie, ustalamy jasne zasady działania, definiujemy oczekiwania, regularnie spotykamy się i dzielimy niezbędną wiedzą, a także wspólnie uzgadniamy cele.

Dodatkowo w ramach systemu benefitów oferujemy:

  • możliwość dołączenia do programu opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie wypoczynku

Możliwości rozwoju

Dajemy szansę rozwoju kompetencji zawodowych – z jednej strony osobom wchodzącym dopiero na rynek pracy, stwarzając możliwość nabywania doświadczenia pod okiem fachowców, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pomagają rozwinąć swój osobisty potencjał. Z drugiej strony fachowcom oferujemy warunki dalszego rozwoju w swojej dziedzinie, zapewniając spokojną atmosferę, wsparcie oraz sporą autonomię w doborze metod pracy. Wszyscy pracownicy są objęci programami szkoleń merytorycznych związanych ze swoim zakresem pracy. Dodatkowo firma proponuje dofinansowanie kształcenia oraz udział w kursach językowych.

Pracuj z nami

Jeśli Kaczmarek-Komponenty jako miejsce pracy zaciekawiło Cię i chciałbyś dołączyć do zespołu, bo uważasz, że Twoje kwalifikacje i doświadczenia pasują do charakteru i profilu działania firmy, zachęcamy do przesłania aplikacji.

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu. Możesz cofnąć zgodę w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: sekretariat@komponenty.eu