KWAS HIALURONOWY JAKO SUPLEMENT DIETY

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zachęcić do zapoznania się z nowym surowcem naturalnym w ofercie Kaczmarek-Komponenty, produktem naszego partnera handlowego- firmy Contipro.
Nutrihyl, bo o nim mowa to wysokiej jakości kwas hialuronowy otrzymywany w wyniku fermentacji niehomolitycznych szczepów drobnoustrojów Streptococcus equi. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w naszej ulotce.

UPowders – wysoce skoncentrowane proszkowe ekstrakty roślinne

Wraz z naszym hiszpańskim dostawcą, firmą Atanor 118, oferujemy nową generację wysoce skoncentrowanych, proszkowych ekstraktów pochodzenia upcyclingowego.
UPowders to w 100% naturalne proszkowe ekstrakty roślinne. Są to w całości zmielone, a następnie odwodnione i sterylizowane owoce i warzywa.

węglowodory olejów mineralnych

Bezpieczeństwo żywności, a węglowodory olejów mineralnych MOAH i MOSH

Wzrasta nasza świadomość szkodliwości zanieczyszczeń i pozostałości poprodukcyjnych w żywności.

Producenci muszą zapewniać jak najwyższą jakość produkowanych przez siebie wyrobów, które jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia konsumenta. Od kilku lat Unia Europejska przygląda się baczniej produktom zawierającym oleje mineralne lub ich pozostałości.

spożywcze aromaty proszkowe

SPOŻYWCZE AROMATY PROSZKOWE. Korzyści i przykładowe aplikacje.

Aromaty proszkowe są jedną z dwóch form produktów aromatyzujących stosowanych w przemyśle spożywczym. Wyróżniamy dwie metody produkcji aromatów proszkowych. W obu procesach ciekłe substancje aromatyczne są wiązane z sypkim nośnikiem (maltodekstryna, skrobia), a różnica polega na technologii ich produkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w naszej ulotce.

Skóra wrażliwa - pielęgnacja

Kompleksowa pielęgnacja skóry wrażliwej

Coraz więcej osób skarży się na wrażliwość skóry. Cechuje ją zespół objawów, do których należy między innymi zaczerwienienie, rumień, pieczenie, swędzenie, uczucie ściągnięcia i suchości.
Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego surowcom do oczyszczania, pielęgnacji i wspomagania skóry wrażliwej lub podrażnionej.

Webinar Spożywka

Innowacje przez dezorganizacje. Jak zmienia się rynek aromatów spożywczych.

Serdecznie zapraszamy na webinar poświęcony zmianom na rynku aromatów spożywczych. Poruszane tematy: jakie wyróżniamy obecnie najbardziej dynamiczne kierunki rozwoju? jakie nowe potrzeby ujawnili konsumenci na przestrzeni ostatnich lat? jak rynek aromatów spożywczych wprowadza innowacje w swoich produktach? jaką rolę pełni AI / sztuczna inteligencja w tworzeniu nowych formulacji? jak przenikają się wzajemnie światy flaworystów i […]

mleczko kokosowe w proszku

MLECZKO KOKOSOWE W PROSZKU

Mleczko kokosowe w proszku to doskonała alternatywa dla tradycyjnego mleka zwierzęcego, polecane szczególnie w produktach dla wegan i wegetarian, a także dla osób, które cierpią na nietolerancję laktozy. Naturalny ekstrakt z kokosa został opracowany w oparciu o najwyższej jakości składniki pełne wartości odżywczych.