Firma Kaczmarek-Komponenty została wyłącznym dystrybutorem NOMICU® L-100

 

Innowacyjny preparat NOMICU® L-100 to autorska (PATENT-PENDING) formulacja kurkuminy do zastosowań w suplementach diety, w branży spożywczej oraz kosmetycznej. Produkt cechuje się ultra wysoką biodostępnością oraz dysperguje w wodzie. Firma Kaczmarek-Komponenty została wybrana przez producenta Nomi Biotech Corporation wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku.

Producentem innowacyjnej kurkuminy NOMICU® L-100 jest polsko-japońska firma biotechnologiczna Nomi Biotech Corporation, która skupia swoją działalność na projektowaniu, badaniach i rozwoju oraz wytwarzaniu innowacyjnych form substancji nutraceutycznych. Spółka jest współfinansowana przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR), a jej partnerem strategicznym jest Narodowy Instytut Leków.

Nowym partnerem handlowym Nomi Biotech Corporation została rodzinna firma Kaczmarek-Komponenty, która od ponad 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań surowcowych na potrzeby rynku spożywczego i kosmetycznego.

Cieszymy się, na rozpoczęcie współpracy z młodym i innowacyjnym zespołem badawczym. To pierwszy wspólny projekt, zapowiadający wieloletnią współpracę i nowe ciekawe wdrożenia. – podsumował Maciej Kaczmarek, wiceprezes firmy, odpowiedzialny za rozwój siatki dostawców.

Komponent NOMICU® L-100 jest już dostępny w ofercie firmy Kaczmarek-Komponenty, która zapewnia również wsparcie R&D w zakresie wdrożeń produktowych.