kaczmarek komponenty

Wybór języka:

Surowce dla przemysłu spożywczego

Surowce dla przemysłu kosmetycznego

Poprzez naszych doradców handlowych oraz dział technologiczny 
oferujemy wszechstronną pomoc i doradztwo recepturowe .
W celu zapewnienia płynności dostaw stale rozbudowujemy nasz dział logistyczny, zapewniający ciągłość dostaw.
Biuro i magazyny czynne są od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

LIPOTEC S.A.
Innowacyjny hiszpański producent zaawansowanych technologicznie surowców aktywnych. W swojej ofercie posiada: peptydy oraz różnorodne formy naturalnych nośników substancji czynnych stosowanych w kosmetykach, które zapewniają lepszą penetrację i stabilność połączoną z efektywnym działaniem. Lipotec oferuje też liposomy wielowarstwowe i cienkowarstwowe z ceramidami, mikrokapsułki, produkty w formie filmów molekularnych oraz nowoczesne formy kosmetyków zapewniające doskonały efekt marketingowy ? milikapsułki i kapsułki żelatynowe.
HUWELL CHEMICALS
Lider w produkcji rozjaśniaczy do włosów w formie bezpyłowych proszków, mikrogranulatów i past. Jego wyroby to umiejętne połączenie nowoczesnej technologii z wysokimi oczekiwaniami profesjonalnego rynku fryzjerskiego. Posiada w swojej ofercie unikatowy system Deco 400 do jednoczesnego procesu dekoloryzacji i barwienia włosów. Dodatkowo oferuje barwniki półtrwałe i oksydacyjne wykorzystywane w koloryzacji włosów, oraz bazy kremowe do produkcji farb do włosów.

VARIATI & Co. SpA
Firma włoska o wieloletniej tradycji. W swojej ofercie posiada: wyspecjalizowane substancje aktywne oparte na surowcach roślinnych, hydrolizaty protein i ich pochodne, roślinne estry aromaty kosmetyczne do past do zębów, odświeżaczy do ust, szminek, błyszczków itp.


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat nowości i promocji, wpisz swój email.

Aktualności

  • 2017-09-01 Zapraszamy na nasze stoisko 640 podczas HCPI
    W dniach 27-28 września odbędą się jedne z najważniejszych targów branży surowców Home i Personal Care w regionie. W Polsce HPCI odbywa się po raz siódmy. Targom towarzyszy sesja naukowa oraz seminaria techniczne. Targi trwają 2 dni, zaś dodatkowo poprzedzone są seminarium dla Safety Assessors organizowanym przez IKW i DGK (w języku angielskim). Z ogromną radością zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska nr 640 na którym zaprezentujemy nowości w ofercie firmy Kaczmarek-Komponenty.
    czytaj więcej >>
  • 2017-07-10 Dekoracje czekoladowe
    W naszej ofercie pojawiły się nowe pozycje przeznaczone w szczególności dla przemysłu cukierniczego oraz mleczarskiego (głównie do lodów): dekoracje czekoladowe w postaci posypek, drażetek, płatków lub kawałków czekolady. Bazą ich jest zarówno czekolada mleczna jak i biała lub ciemna. Mają dobre właściwości termiczne (są odporne na temperaturę wypieku) oraz smak naturalnej czekolady. Zainteresowanych oprosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub działem sprzedaży.
    czytaj więcej >>