kaczmarek komponenty

Wybór języka:

Surowce dla przemysłu spożywczego

Suplementy diety

 • Duża grupa minerałów do produkcji farmaceutycznej i do suplementów diety – głównie związki magnezu i wapnia oraz związki potasu, manganu, chromu, żelaza, miedzi, cynku, selenu (związki te w większości spełniają wymagania EP i USP). Minerały te występują w różnych formach: proszki lekkie i ciężkie, granulaty do bezpośredniej kompresji o doskonałej płynności.

- proszki owocowe i warzywne standaryzowane na zawartość substancji czynnych (jabłko, acerola, żurawina, chrząstka kurczaka, kurczak (standaryzowane na anserynę i karnozynę), brokuł oraz wiele innych,

- proszki niestandaryzowane owocowe i warzywne,

- barwniki roślinne owocowe i warzywne.


 • Aromaty spożywcze

 • Barwniki spożywcze

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat nowości i promocji, wpisz swój email.

Aktualności

 • 2017-09-01 Zapraszamy na nasze stoisko 640 podczas HCPI
  W dniach 27-28 września odbędą się jedne z najważniejszych targów branży surowców Home i Personal Care w regionie. W Polsce HPCI odbywa się po raz siódmy. Targom towarzyszy sesja naukowa oraz seminaria techniczne. Targi trwają 2 dni, zaś dodatkowo poprzedzone są seminarium dla Safety Assessors organizowanym przez IKW i DGK (w języku angielskim). Z ogromną radością zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska nr 640 na którym zaprezentujemy nowości w ofercie firmy Kaczmarek-Komponenty.
  czytaj więcej >>
 • 2017-07-10 Dekoracje czekoladowe
  W naszej ofercie pojawiły się nowe pozycje przeznaczone w szczególności dla przemysłu cukierniczego oraz mleczarskiego (głównie do lodów): dekoracje czekoladowe w postaci posypek, drażetek, płatków lub kawałków czekolady. Bazą ich jest zarówno czekolada mleczna jak i biała lub ciemna. Mają dobre właściwości termiczne (są odporne na temperaturę wypieku) oraz smak naturalnej czekolady. Zainteresowanych oprosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub działem sprzedaży.
  czytaj więcej >>