kaczmarek komponenty

Wybór języka:

Surowce dla przemysłu spożywczego

Ekstrakty drożdżowe

Działając jako partner handlowy niemieckiego producenta firmy Leiber GmbH oferujemy ekstrakty drożdżowe otrzymywane z drożdży piwowarskich. Dostarczamy cztery główne grupy produktów:

 • ekstrakty jasne, bulionowe,
 • ekstrakty ciemne, mięsne,
 • ekstrakty wzmacniające smak,
 • ekstrakty specjalne.

W każdej z grup występuje wersja proszkowa lub płynna (pasta). W zależności od aplikacji dysponujemy gotowymi programami zastąpienia/eliminacji glutaminianu sodu oraz rybonukleotydów.


Lista produktowa do pobrania w formie tabeli.Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat nowości i promocji, wpisz swój email.

Aktualności

 • 2017-09-01 Zapraszamy na nasze stoisko 640 podczas HCPI
  W dniach 27-28 września odbędą się jedne z najważniejszych targów branży surowców Home i Personal Care w regionie. W Polsce HPCI odbywa się po raz siódmy. Targom towarzyszy sesja naukowa oraz seminaria techniczne. Targi trwają 2 dni, zaś dodatkowo poprzedzone są seminarium dla Safety Assessors organizowanym przez IKW i DGK (w języku angielskim). Z ogromną radością zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska nr 640 na którym zaprezentujemy nowości w ofercie firmy Kaczmarek-Komponenty.
  czytaj więcej >>
 • 2017-07-10 Dekoracje czekoladowe
  W naszej ofercie pojawiły się nowe pozycje przeznaczone w szczególności dla przemysłu cukierniczego oraz mleczarskiego (głównie do lodów): dekoracje czekoladowe w postaci posypek, drażetek, płatków lub kawałków czekolady. Bazą ich jest zarówno czekolada mleczna jak i biała lub ciemna. Mają dobre właściwości termiczne (są odporne na temperaturę wypieku) oraz smak naturalnej czekolady. Zainteresowanych oprosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi lub działem sprzedaży.
  czytaj więcej >>